BG EN

Ники Младенов в "Туитър" в последния си ден като министър

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Ники Младенов в "Туитър" в последния си ден като министър

6543
на 21.02.2013
Ники Младенов в Туитър в последния си ден като министър
Автор:   Ива Оприкова
Министрите видимо скучаят в пленарна зала  по време на дебатите за оставката им. Вътрешният министър Николай Младенов се отдаде на чат в "Туитър" и социалната мрежа "Фейсбук", а останалите се забавляват с пускане на СМС-и. В последния си ден като дипломат N1 реши да иронизира изказванията на депутатите от парламентарната трибуна, но получи сериозни критики от своите виртуални почитатели. Г-н Младенов,  иронията ли е Вашата дипломатическа функция, или изразявате някаква лична, гражданска позиция? Знаете, че иронията може да се използва и спрямо Вас! Нека не се поддаваме само на нападки и приказки, ами да мислим и да се съсредоточим във вършенето на работа в този много важен за България момент! Иначе какво ще пише в учебниците след 20 години...? - "...Николай Младенов иронизираше във своят профил във Фейсбук..." Това ли искате да се запомни, или нещо наистина съществено?, го попитаха в социалната мрежа.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК