BG EN

Никой не иска фолк певицата Стефани бременна

Чалготека

Никой не иска фолк певицата Стефани бременна

67519
на 29.01.2014
Никой не иска фолк певицата Стефани бременна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изпълнителката на „Ара“ възнегодува, че има сурова дискриминация във фолк средите спрямо бременните певици, пише blife.

Стефани се омъжи за благоевградския футболист Георги Мирчев-Фрико, но бременността не била планирана. Певицата искала да изчакат с бебето и да гради кариера, но станалото-станало.

Откакто е бременна обаче, никой собственик на заведение не я вика за участие. Хората били предубедени и не гледали с добро око на певица с вирнат корем и микрофон.

Единственото изключение била Кали, която явно имала приятелски отношения с шефовете.

препоръчано



Стефани и Георги чакат момиченце. Ще се роди през март, а след това поне още година певицата ще бъде без ангажименти. Притесненията й са, че ще я забравят, пише hotarena.net.

Поне футболистът я подкрепя напълно и няма търпение да стане татко. Стефани е от ромски произход – майка й е ромка, а баща й българин.

„Щастлива съм, че родителите на Георги ме приеха и нямаха нищо против ромската ми кръв“, хвали се Стефани.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК