ГОРЕЩО
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (ВИДЕО/СНИМКИ)
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-добрият български тенисист Григор Димитров посвети свободната си вечер на приятелката си Никол Шенрингер. Двамата бяха изловени от британският таблоид "Сън".
препоръчано
Българинът и певицата прекараха безгрижна вечер в Лондон. Папараците успяха да щракнат как Димитров прегръща любимата си, която в момента се подвизава като жури в известно предаване за музикални таланти. Григор и Никол успяха да си "откраднат" подобна разходка и в Париж, където българинът участва на "Ролан Гарос".
свързани новини
Официално: Пиронкова и Гришо отиват на олимпийските игри в Рио
11236
на 09.06.2016
Никол не дава мира на Гришо! Разсмя го дори по време на мача с Дел Потро (ВИДЕО)
21975
на 07.06.2016
Димитров е в Лондон за да вземе участие на турнира на трева "Куинс". В първия кръг той ще се изправи срещу сърбина Янко Типсаревич.




