ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият президент на Франция Никола Саркози днес обяви завръщането си в политиката, като заяви, че ще се кандидатира за лидер на своята партия Съюз за народно движение, предаде AFP, цитирана от „Фокус”.
„Обичам твърде много Франция, твърде много ме занимават общественият дебат и бъдещето на моите сънародници”, написа Саркози във „Фейсбук”. Така той аргументира решението си да се кандидатира за председател на партията през ноември, което в крайна сметка може да го изведе отново до Елисейския дворец.
препоръчано
Великобритания заяви, че е в готовност да се защити след заплахи от Иран
6305
преди 2 часа
Флоренция отваря център срещу дигитална зависимост
4096
преди 2 часа
Русия атакува Киев, убити са десетима и близо 100 са ранени при ударите
9557
преди 5 часа


