ГОРЕЩО
Радев взе правилното решение: Ако днес санкционираме руския патриарх заради политическите му възгледи, утре ще санкционираме всеки свещеник, който откаже да венчае двама мъже в черквата си
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Николай Бареков ще се оттегли от поста изпълнителен директор на Тв7, за да влезе в политиката.
препоръчано
Преди около месец той изненадващо беше класиран на трето място по политическо доверие от агенция "Сова Харис".
Бареков обяви, че през есента ще стартира отново “България без цензура” из цялата страна. Така той искал да чуе какво мисли народа за новата партия, в която смята да играе водеща роля.
Преди време в интервю за ПИК, Бареков заяви, че и четирите партии, които в момента са в Народното събрание са отровни формации, които трябва да бъдат изметени и на тяхно място да дойдат нови хора с нови идеи.


