BG EN

Николай Бареков: Правилно ли чух или Радев прекръсти авторката на романа „Глина“?

Политика

Николай Бареков: Правилно ли чух или Радев прекръсти авторката на романа „Глина“?

52349
на 20.11.2021
Николай Бареков: Правилно ли чух или Радев прекръсти авторката на романа „Глина“?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Колеги литератори, правилно ли чух или само ми се причу, че президентът Радев стана Радев ПоКръстителя в края на дебата по БНТ и прекръсти авторката на романа „Глина“ Виктория Бешлийска на Бешлиева? Този въпрос зададе Николай Бареков от фейсбука си след дебата между Румен Радев и проф. Анастас Герджиков по БНТ.

препоръчано

Пак добре, че не я прекръсти на модерния за всички времена Карабашлиев. Странно е да е прочел книга, която го впечатлява, а да не запомни автора. То, че Радев не е длъжен да чете книги ние си знаем и сами, но поне пиарките му и онзи, другият Иво Христов, по-добре да го готвят за непознатите нему литературни, макар и родни български, дебри. Ясно е, че тези въпроси са раздадени предварително и отговорите са готвени от колективен разум. Като не четете, поне помнете, др. Президент, коментира още бившият евродепутат.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК