Николай Бареков: Радев оферирал Нинова да е ротационен председател на парламента за 12 месеца - толкова им е хоризонтът в тиквите! Безпринципен сбирщайн и башибозук
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Все по-ясно е. Правителство няма да има. И да има - ще е паянтова колиба, мъртвороден урод, от ден до пладне.
Причината е една. Безпринципен сбирщайн, башибозук, събран насила без идеология и без ясна принципна цел от Радев, за да задоволи/начеше личното му его и да изпълни чужди заповеди, противоречащи на националните интереси с една цел - грабеж. Това заявява на страницата си във Фейсбук журналистът и бивш евродепутат Николай Бареков.
Повод за коментара му е предстоящото откриване на 47-ия парламент, както и "перспективите" пред новото правителство на протежетата на Румен Радев от ПП.
Ето какво заявява още Николай Бареков:
Радев форсира Нинова и Слави през Кирчовците и кариеристи от ИТН като логопедичнодисфунционалната Ива Митева и умрялата ДБ да се съешат до петък, за да поемат отговорност за предателството към Македония до 14 декември и непоносимите сметки за ток, газ и парно, насадени от некадърното бездействие на служебното правителство и ментора им през цялата 2021 година.
Няма ли коалиционно споразумение до 24 часа - куполът на цирка ще се стовари върху главата на Радев и на апашите му още в петък.
ПП: Радев оферирал през Киро Петков Нинова да е ротационен председател на Парламента за 1 година. Тоест Първа смяна, ако оцелеят 12 месеца. Толкова им е хоризонта в тиквите, а на Атанасов и Хр Иванов предложили “Пакет” министри, замминистри, замобластни и шефове на агенции - сякаш са компоти, зеленчуци и пакетирани манатарки и градски печурки на кило и ги оферират за тлъсти мениджърски позиции, а не за отговорна работа в полза на държавата и народа.


