ГОРЕЩО
Тежка катастрофа с три жертви на АМ "Марица", шестима души са болница
Демерджиев-гейт: НАП препира най-добре
САМО ПИК! Георги Марков от сърцето на Европа: Унгария стана Венецуела, но без петрол. В България трио на регреса ще ни доведе до предсрочни избори
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
АВТОРСКИ НОВИНИ
Николай Бареков с предложение: В трупата за Киев Петков да включи Тони Стораро и “Ку Ку Бенд“
91430
на 25.04.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
“За да е още по-представителна трупата на Киро Петков, гостуващата на Зеленски в Киев, предлагам в нея да бъдат включени също така Комиците, Краси Радков, Годжи и Ку Ку Бенд, Веселин Маринов, Тони Стораро, Софи Маринова и Цирк Балкански“.
препоръчано
Така журналистът Николай Бареков коментира предстоящото посещение на Кирил Петков и делегация от кабинета в Киев.
Припомняме, че Петков обяви това си намерение в петъв вечер на записано захаросано интервю по Нова телевизия.
Вицепремиерът Борислав Сандов пък заяви в ефира на същата телевизия, превърнала се в трибуна на кабинета, че за екскурзията до Киев щели да пътуват представители от всички партии и партийки в коалицията.
свързани новини
Кирил Петков: Тръгваме към Киев в сряда
13315
на 24.04.2022
Велизар Шаламанов: Премиерът да не ходи в Киев, а в Мадрид
41864
на 23.04.2022



