Николай Бодуров пропусна шокираща загуба на Фулъм

3861
на 29.10.2014

Фулъм отпадна на 1/8-финалите в турнира за Купата на Лигата в Англия след тежка загуба с 2:5 от Дарби Каунти. Българският защитник на "котиджърс" Николай Бодуров не игра в мача, в който неговият тим поведе с 2:0, но допусна 5 гола за 20 минути и напусна турнира. Муса Дембеле откри за домакините в 27-ата минута, а в 45-ата отново той удвои аванса на Фулъм. Още преди почивката обаче Крис Мартин върна едно попадение, а през второто полувреме гостите, които са лидер в Чемпиъншип, довършиха знаменития обрат. Джони Ръсел вкара за 2:2 в 47-ата минута, след което с два гола на Саймън Доукинс и един на Джеф Хендрик Дарби Каунти си осигури място на четвъртфиналите.

ФУЛЪМ - ДАРБИ КАУНТИ 2:5

Голмайстори:1:0 Дембеле (27) 2:0 Дембеле (45) 2:1 Мартин (45) д. 2:2 Ръсел (47) 2:3 Доукинс (54) 2:4 Хендрик (62) 2:5 Доукинс (65)

Източник: sportal.bg

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)