BG EN

Николай Марков: Избрахме си фалшиви управници. С втория мандат на Радев ще имаме нови пет години безвремие

Акценти

Николай Марков: Избрахме си фалшиви управници. С втория мандат на Радев ще имаме нови пет години безвремие

77860
на 06.01.2022
Николай Марков: Избрахме си фалшиви управници. С втория мандат на Радев ще имаме нови пет години безвремие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Избрахме си фалшиви управници. С втория мандат на Радев ще имаме нови пет години безвремие. Това коментира политическият коментатор полк. Николай Марков.

препоръчано

Той прави паралел с втория мандат на Георги Първанов, който се запомнил със скрито управление на цялата държава с насоченост към енергетиката, от сградата на президентството. "Последваха кражба на много милиарди, улични разстрели на съветници и прочее. Все хубави работи", посочва Марков.

Избрахме си фалшиви управници, поредните. Между тях няма чисти, дори няма малко омърсени – всички са в кюпа, допълва той.

Ето какво още коментира Марков:

ИЗБРАХМЕ СИ ФАЛШИВИ УПРАВНИЦИ, ПОРЕДНИТЕ! ВСИЧКИ СА В КЮПА.
Това, което мога да ви гарантирам след преизбирането на Радев за президент е нови пет години безвремие. Същата схема /политически цайтнот/, по същият начин и със същите герои се случи и при втория мандат на Първанов. С какво беше запомнен този въпросен мандат – със скрито управление на цялата държава с насоченост енергетиката, от сградата на президентството. Последваха кражба на много милиарди, улични разстрели на съветници и прочее. Все хубави работи.

Бързо забравяме ние българите и това не е добра черта. Ако човек не помни, има голяма вероятност да повтаря едни и същи грешки до своято кончина. В България властта се окупира чрез изборна измама, което е престъпление, но нито един престъпник не влезе в затвора за това. Не влезе и за огромните кражби на европейски и наши милиарди потънали в офшорки по целия свят. И зад този грабеж стои не друг, а висшите европейски бюрократи, потънали също в корупция и измами. Все отсечени и изгнили пънове.

Да, всеки гледа своя интерес и е доволен, че има на върха на държавата „свой човек“, който пък да му отваря вратите в бизнеса и да урежда децата му на добра работа. Така е добре, нали?

Но утре, когато дойде Възмездието, което пък аз съм виждал с очите си безброй пъти, всичко се обръща с главата надолу и доскорощния лъв става уплашено и мъркащо коте. Има неща, отвъд човешкия разум, които регулират невидимо нашите отношения и вкарват ред в човешкия ни хаос от нисши страсти. Рано или късно всеки ще усети тия мои думи.

Избрахме си фалшиви управници, поредните. Между тях няма чисти, дори няма малко омърсени – всички са в кюпа. Ще трябва да платим и тая цена, нямаме избор. Те ще изтекат в канализация в едни с много любими за тях хора, но това няма да реши нашите проблеми.

А решение, господа има! Има.

Оставки, конфискации, съд и затвор – като за начало. Веднага.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК