BG EN

Николас Мадуро се подигра на САЩ: Във Венецуела резултатите от вота са готови веднага

Америка

Николас Мадуро се подигра на САЩ: Във Венецуела резултатите от вота са готови веднага

12805
на 05.11.2020
Николас Мадуро се подигра на САЩ: Във Венецуела резултатите от вота са готови веднага
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Венецуела Николас Мадуро се подигра на забавянето при преброяването на гласовете в САЩ, предаде Анадолската агенция

препоръчано

Той намекна, че за разлика от американския си колега Доналд Тръмп, той ще приеме резултатите от парламентарните избори на 6 декември, независимо от резултата, информира БГНЕС.

В реч по телевизията Мадуро каза, че във Венецуела изборните резултати се дават точно в нощта на изборите.

"Вчера започна предизборната кампания във Венецуела. Това е демонстрация на това как по цивилизован начин, в мир, имаме доказана, прозрачна избирателна система ", каза той.

Мадуро отбеляза, че ще признае резултатите от изборите на 6 декември който и да спечели, след като се позова на опита на Тръмп да постави под съмнение резултатите от президентските избори във вторник в САЩ.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК