ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Както ПИК писа по-рано днес Николета Лозанова и Ники Михайлов са в Париж, където посрещнаха 30-ия рожден ден на вратаря.
препоръчано
Двамата влюбени са отседнали в тузарския хотел "Shangri-La Paris" - бившата резиденция на принц Ролан Бонапарт, в която цените за нощувка тук започват от 1 820 лева.
След като се пусна по разголени силикони от терасата, по традиция НиЛо продължава да спами социалните мрежи. Малко по-късно сподели и втори кадър, отново от терасата, явно направен след гореща баня. Плеймейтката е увила косата си с хавлията, а в главата е като кулата зад гърба си, пише "Слава".



