BG EN

Никос Анастасиадис и Мустафа Акънджа ще опитат да разчупят леда около кипърските преговори

Европа

Никос Анастасиадис и Мустафа Акънджа ще опитат да разчупят леда около кипърските преговори

6218
на 02.04.2017
Никос Анастасиадис и Мустафа Акънджа ще опитат да разчупят леда около кипърските преговори
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В неделя президентът на Кипър Никос Анастасиадис и лидерът на Севернокипърската турска република Мустафа Акънджа ще вечерят заедно в опит да разчупят леда около кипърските преговори, които са замразени от около два месеца, предава Sigma Lives

препоръчано

На срещата ще присъстват също така специалният представител на генералния секретар на ООН за Кипър Еспен Барт Ейд и специалният представител на ООН в Кипър Елизабет Спехар. 

Разговорите между двамата лидери са в застой, след като в средата на февруари Акънда напусна преговорите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК