BG EN

Нископодови тролеи тръгват из Люлин

Животът днес

Нископодови тролеи тръгват из Люлин

4482
на 30.10.2015
Нископодови тролеи тръгват из Люлин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От 1 ноември в столичния квартал Люлин ще пътуват четири нови тролеи с номер 6 и 7 за улеснение на хората с увреждания и на майките с детски колички.

препоръчано

Нископодовите тролеи ще бъдат включени в разписанието на линии 6 и 7, потвърди в ефира на БНР Любомир Христов, заместник-кмет по транспорт в Столична община:

Още средата на месец октомври е утвърден т.нар. Експлоатационен план за столичния електротранспорт, в който от началото на ноември се разместват част от превозните средства, така че да може от новодоставените тролеи да отговарят на всички изисквания по отношение на достъпност.

Христов допълни, че на сайта на Центъра за градска мобилност ще бъдат обозначени с точен час и график на движение въпросните превозни средства.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК