BG EN

Нискотарифната "Уизеър" заряза българи, блокирани на летище в Дортмунд

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Нискотарифната "Уизеър" заряза българи, блокирани на летище в Дортмунд

123700
на 11.02.2020
Нискотарифната Уизеър заряза българи, блокирани на летище в Дортмунд
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българи останаха блокирани на германското летище в Дортмунд. Самолетът на нискотарифната компания "Уизеър" е трябвало да излети за София тази сутрин. След цял ден, прекарен на летището, сънародниците ни са настанени в хотел и ще летят за България утре сутрин, предаде БТВ.

препоръчано

По техните думи, причината не е в бурята, която връхлетя Европа. „Само нашият полет не се изпълни от сутринта, имаше вятър, но всички други полети се изпълняваха. По принцип никакво обяснение не ни дадоха, просто в един момент изведоха персонала от самолета и обясниха, че нашият самолет е пренасочен да лети за Тузла, за нас остава тази машина от Тузла, която има някаква повреда и след отстраняването евентуално ще лети за София. Три пъти ни беше променян полетът и накрая ще летим в утре в 8:00ч.“, обяснява Станислав Иванов. 

От „Уизеър“ потвърдиха, че полетът е трябвало да бъде пренасочен за утре заради необходимостта от извънредна проверка и извънпланова поддръжка на самолета след удар от мълния. През целия ден обаче процедурата не била възможна заради метеорологичните условия, предизвикани от "Киара", обясни превозвачът.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българи, блокирани на Малдивите: Нейнски и Шаламанов ни разиграваха като тенис топка: Мислим по въпроса, решаваме въпроса (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българи, блокирани на Малдивите: Нейнски и Шаламанов ни разиграваха като тенис топка: "Мислим по въпроса, решаваме въпроса" (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК