ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
Димитър Стоянов разкри кога американските самолети кацат у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новото попълнение на Байерн Мюнхен Сандро Вагнер не страда от липса на самочувствие. Привлеченият от Хофенхайм нападател се провъзгласи за номер 1 сред сънародниците си на позицията, на която играе.
"Смятам, че за момента няма по-добър от мен. Не става въпрос само за статистиката, която определено не ми е интересна. За мен е важно да играя на най-високо ниво постоянно. Част съм от най-добрия отбор в Германия, вкарах първото си попадение. Намирам се там, където трябва да бъда", коментира Вагнер, който вече има пет гола и две асистенции през настоящия сезон.
препоръчано
свързани новини
Има сделка: Байерн договори нов нападател
11288
на 18.12.2017
Спортал
Юрген Клоп: В иделния случай това е върхът в кариерата ми
8108
преди 8 часа
Юрген Клоп е новият селекционер на Германия
5904
преди 12 часа
ФБР задържа самолета на Аржентина заради предполагаеми финансови измами
15124
на 23.07.2026


