BG EN

НОВ ДЖИХАДИСТКИ ШОК ЗА ЕВРОПА! Лидерът на "Ал Кайда": Отвличайте европейци, за да ги заменяме за наши бойци

Азия

НОВ ДЖИХАДИСТКИ ШОК ЗА ЕВРОПА! Лидерът на "Ал Кайда": Отвличайте европейци, за да ги заменяме за наши бойци

32036
на 25.07.2016
НОВ ДЖИХАДИСТКИ ШОК ЗА ЕВРОПА! Лидерът на Ал Кайда: Отвличайте европейци, за да ги заменяме за наши бойци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В шок и ужас хвърли Европа за пореден път лидерът на "Ал Кайда" Айман Ал Зауахири.  Той призова своите бойци да отвличат европейци, за да използват при омбен за заловени джихадисти. Новината бе съобщена от проекта SITE, който проследява активността на екстремистите в интернет. 

препоръчано

Ал Зауахири стига до крайност. Той призовава европейци да се отвличат, докато западните страни "не освободят и последния мюсюлманин от затворите на кръстоносците и враговете на исляма", съобщава Life.ru. 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 57
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК