ГОРЕЩО
ЕВРОФОНДОВИЧКАТА СЕ ОКАЗА КОРАВА! Ден преди оставката: Поставили ултиматум на Ангелина Бонева да измете кадри с 20-годишен опит и да предизвика хаос в държавата
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
ЕФИРЪТ ПОЧЕРВЕНЯ ОТ СРАМ: Оскандалената бивша европрокурорка Теодора Георгиева лъска имидж при Лора Крумова
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов ръст на заразените в Хасково и Хасковска област е отчетен за последното денонощие. Заразените от китайския вирус са 137, съобщиха от Щаба.
препоръчано
Най-много те са в Хасково, Димитровград и Харманли, където новите случаи са съответно 66, 29 и 21.
Починали са двама - мъж и жена на 71 и 75 г., които са били с диабет и сърдечно заболяване. С тях починалите в областта вече ставанаха 155.
В Хасковска област случаите достигнаха 2983 души. В болници се лекуват 172-ма. На домашно лечение са 1496 човека. Излекуваните са 1160 човека, а под карантина са поставени 953.
свързани новини
ВИРУСЪТ КОСИ НАРЕД: COVID-19 уби още шестима в Хасковско
12306
на 04.12.2020
Коронавирусът уби 6 души в Хасковско, новозаразените са 88
9810
на 25.11.2020
САМО ЗА ТРИ МЕСЕЦА: Хранителни добавки поскъпнаха с над 50%
7568
преди 4 часа
СКАНДАЛ: Mъж с фалшива диплома пробвал да стане лекар в болницата в Лом
16332
преди 22 часа
Нискомасленото мляко ни кара да ядем повече
18043
на 06.03.2026


