ГОРЕЩО
И ПОЧВАМ ДА БЕГАМ, БАТЕ! Изловиха Кендимен в крачка. Ето къде цъфна доскорошният главсек на МВР (ВИДЕО)
Писателят Милен Русков: Виновни за убийството в Пловдив са ППДБ. Тези либералски идиоти! Те са зло и също като Картаген, то трябва да бъде унищожено!
Ген. Наско се набра за взрива в "ЕМКО". Ето какво поиска в първия работен ден на парламента
БЪЛГАРИЯ ПОЖЪЛТЯ! Опасни жеги утре в цялата страна (КАРТА)
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова: И затворът няма да превъзпита учениците садисти от Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Метежници блокираха скандално движението по пътя София-Варна, в района на пътен възел "Абланица". Малобройната агитка е недостатъчна, заради което са затворили пътя с колите си.
препоръчано
Движението се спира и пуска на интервали в продължение на близо час, за да не се образуват големи колони с автомобили. В района има и засилено полицейско присъствие. Разрешението за акцията е до 20 ч.


