ГОРЕЩО
Трагедията в р. Струма: Къпането е забранено, санкциите обаче са неприложими
Мексико и Англия мерят сили във взривоопасен осминафинал
Пеевски със силен призив към полицаите навръх годишнината на МВР
СПИРА ЛИ ВОЙНАТА! Песков с извънредно съобщение: Зеленски може да дойде в Москва за среща с Путин
ДЕМОКРАТИЧНА ДРАМА: ДБ кандърдисват СДС за партньор в ново дясно обединение, разводът с ПП - окончателен?
Политика
НОВ СКАНДАЛ: Селски кмет се опълчи на своите от БСП! Гурко Митев отказа да е депутат
74742
на 13.11.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новоизбраният за пети мандат кмет на пазарджишкото село Добровница отказва да стане депутат. Гурко Митев е наред в листата на БСП от своя избирателен район, след като досегашният народен представител Йордан Младенов става кмет на община Пещера.
препоръчано
Митев получи упреци от социалистическата партия, че в тази кампания е работил за опонентите. Той заяви, че отказът му стане депутат не е повлияно от местната структура на БСП, а е негово решение:
“Абсолютно мое, какво може да каже партията, аз съм избран законно за депутат, мога да отида. Това е по конституция, кой може да ми каже – това си е абсолютно мое решение. Оставам кмет на Добровница, съобразявам се с вота на хората“.
Патриарх Данаил отслужи водосвет по случай професионалния празник на МВР
2979
преди 54 минути
Пеевски със силен призив към полицаите навръх годишнината на МВР
54559
преди 3 часа


