ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
Николай Нанков: Гражданската енергия на протестите няма да бъде похабена. Тя е коректив. Но и ГЕРБ няма да допусне...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От сряда врачанският затвор е с нов началник. След проведен конкурс мястото заема бившият шеф на дознателите в областната дирекция на полицията Иван Спасов.
препоръчано
Така се сложи край на интригата около възловия пост, в която се преплитаха доста интереси, пише "БулНюз".
В края на месец август миналата година, Ангел Кабатлийски беше освободен от работа, поради навършване на пенсионна възраст. На този пост той изкара 20 години и се оказа последният шеф на институция във Враца, назначен от правителството на Иван Костов и несменен от следващите правителства.
свързани новини
До назначаването на новия началник временно постът се оглавяваше от досегашния заместник-шеф Румен Вачев.
Софийски надзиратели тарашат врачанския затвор за дрога
14601
на 25.11.2018


