BG EN

Нов шеф оглавява полицията в Хасково

Региони

Нов шеф оглавява полицията в Хасково

18988
на 01.07.2025
Нов шеф оглавява полицията в Хасково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главен инспектор Николай Денев е новият началник на Районното управление на МВР в Хасково.

препоръчано

Той бе официално представен днес пред състава на управлението от директора на Областната дирекция на МВР – старши комисар Мирослав Христов.

Назначението на главен инспектор Денев е временно и е извършено със заповед на министъра на вътрешните работи.

Главен инспектор Денев е дългогодишен служител на вътрешното министерство, като започва кариерата си в системата през 2002 година. До настоящия момент той заемаше длъжността началник сектор „Охранителна полиция“ в Районното управление в Димитровград.

Роден е през 1969 година в Хасково. Висшето си образование е завършил във Висшето народно военно артилерийско училище „Георги Димитров“ в Шумен със специалност „Изчислителна техника“.

Новият началник поема управлението с амбицията да продължи работата по поддържане на сигурността, обществения ред и доброто взаимодействие с гражданите.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Желязков и още шестима министри на редовния парламентарен контрол - Иван Иванов рекордьор по питания, ще отговаря на цели 26 (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК