ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две жени бяха измамени днес в Благоевград по телефона по познатата до болка схема. Мним доктор се обадил в 14:00 часа на 67-годишна жена, разказвайки и, че след произшествие нейн близък се нуждае от операция. За целта били нужни 5 000 лева, жената нямала толкова и мизата била свалена.
препоръчано
Така, в 15:00 часа днес тя предала на непознат за нея мъж 1600 лева. Около 17:00 часа друга жена проплака в полицията, че е била измамена, тя броила 2000 лева на мнимия лекар.
За пореден път полицията предупреждава възрастните хора: Не давайте пари на непознати, ако някой се обади информирайте органите на реда или се свържете с вашите близки, пише struma.com.
Служители на КАТ върнаха изгубени от възрастен мъж 480 евро
7773
преди 4 часа
Изпускат контролирано язовирите “Пловдивци“ и “Златоград“
5748
преди 5 часа


