Нова драма с Ливърпул! Централните защитници герои за инфарктно 2:1 над Бърнли

9351
на 01.01.2018

Ливърпул изигра поредния мач, който спря дъха на феновете. След като Садио Мане откри резултата и гостите вече се виждаха победители, резервата Сам Вокс подаде с глава на Гудмундсон, който от близко разстояние опъна мрежата на "червените". Това стана в 87-ата минута.

Мениджърът Юрген Клоп вече предусещаше поредното разочарование, когато централните защитници се реабилитираха за грешката си. Деян Ловрен свали с глава към Клаван, който също с глава я прати във вратата в края на 4-минутното продължение.

С трите точки Ливърпул се изравни с третия Манчестър Юн с по 44. Клаван пък е първият естонец, отбелязал гол във Висшата лига на Англия. До момента това се е отдало на футболисти от 97 нации.

Ето и другите резултати от 22-ия кръг на английската Висша лига за днес: Стоук Сити – Някасъл 0:1, Брайтън – Борнемут 2:2, Лестър – Хъдърсфийлд 3:0.

Начело във временното класиране е Манчестър Сити с актив от 59 точки, втори е Челси с 45 точки, а трети с 44 точки са Манчестър Юнайтед, които ще играят с Евертън от 19:30 часа тази вечер.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си