BG EN

Нова жертва в Пловдив: 94-годишен загуби битката с COVID-19

Региони

Нова жертва в Пловдив: 94-годишен загуби битката с COVID-19

11541
на 21.07.2020
Нова жертва в Пловдив: 94-годишен загуби битката с COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

94-годишен пациент на Инфекциозна клиника  в УМБАЛ "Свети Георги"   с коронавирус е починал вчера. Новината съобщиха от ръководството на  пловдивското здравно заведение. Възрастният пловдивчанин е бил приет за лечение в много тежко състояние, като е имал и придружаващи заболявания- исхемична болест на сърцето и артериална хепертония. Лекарите са положили максимални усилия да го спасят, пише Марица.

препоръчано

Организмът на възрастния човек  не издържал и се стигнало до леталния изход.  В момента има  свободни легла в Инфекциозна клиника, което дава глътка възраст на медиците, които са на ръба на изтощението от интензивните грижи за пациентите.

През изминалото денонощие в Пловдивска област бяха регистрирани още 10 души с COVID-19. С тях общият броя на заразените стана 623. Заради увеличаващия се случай на заболелите се отвори отделение в МБАЛ "Каспела", при необходимост ще бъде разкрито и в УМБАЛ- Пловдив.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК