BG EN

Нова неприятна изненада в българската художествена гимнастика

Други спортове

Нова неприятна изненада в българската художествена гимнастика

16475
на 15.12.2016
Нова неприятна изненада в българската художествена гимнастика
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изненадите в българската художествена гимнастика не спират. След като преди броени дни Любомира Казанова обяви, че прекратява спортната си кариера и няма да е част от новия ансамбъл, днес стана ясно, че Ефросина Ангелова e напуснала поста главен треньор на националния отбор по художествена гимнастика - индивидуално.

препоръчано

Новината беше съобщена в страницата "Българска художествена гимнастика" във Фейсбук. Ангелова се разделя с българските момичета, тъй като заминава за Флорида, където живее семейството й. Днес треньорката се сбогува по емоционален начин с момичетата от националния тим в залата на стадион "Раковски".

Ефросина Ангелова пое поста през март 2013 г. 

 

 

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК