ГОРЕЩО
TravelLove – пътуванията започват тук (СНИМКИ)
ПРОЛЕТ! Май започва с дъждец и слънце, а в планините и със сняг (КАРТА)
БИВШ БАНКЕР ГИ РАЗОБЛИЧИ: Алчни търговци стоят зад инфлацията
ГОРКИТЕ УНГАРЦИ! Георги Марков: В Будапеща яко се нахендриха с премиера Петер Брюксел, вижте му министрите...
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
“Булгаргаз“ предложи на Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) да утвърди нова цена на газа за второто тримесечие.
препоръчано
Изчисленията на компанията сочат, че природния газ трябва да поскъпне с 4,82% до 369,66 лева за 1000 куб. метра или 34,84 лв./MWh от 1 април (без цени за достъп, пренос, акциз и ДДС), уточняват от дружеството.
Ако енергийният регулатор потвърди изчисленията на газовото дружество и утвърди исканото повишение, това не би трябвало да се отрази върху цените на електроенергията.
При подобна промяна не се налага да бъдат определяни и нови цени на топлоподаването.
свързани новини
НОВА ТЕСЛА! "Булгаргаз" иска увеличение на цената на природния газ от 1 април
13321
на 09.02.2018
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! "Булгаргаз" със светкавичен отговор за запорираните сметки
51984
на 23.01.2018
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Булгаргаз" пред запор на сметките
50334
на 23.01.2018


