BG EN

"Новавакс" ще започне да доставя ваксини на ЕС „към края на 2021 година“

Америка

"Новавакс" ще започне да доставя ваксини на ЕС „към края на 2021 година“

5918
на 04.05.2021
Новавакс ще започне да доставя ваксини на ЕС „към края на 2021 година“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американската компания "Новавакс" планира да започне доставки на ваксината си срещу COVID-19 на Европейския съюз „към края на 2021 г.“, съобщава EU Observer.

препоръчано

Официалният договор между Брюксел и американската компания може да бъде подписан още в рамките на тази седмица. През декември Novavax постигна предварителна сделка с Блока, но окончателното споразумение се забави, тъй като американската компания срещна трудности с набавянето на суровини.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК