Новак Джокович стартира ударно на Откритото първенство на САЩ

9766
на 01.09.2020

Световният №1 при тенисистите Новак Джокович от Сърбия стартира ударно участието си на Откритото първенство на Съединените щати по тенис.

В първия си мач от турнира от Големия шлем поставеният под №1 в схемата сръбски тенисист, който е трикратен шампион в надпреварата,  победи за час и 58 минути Дамир Джумхур от Босна и Херцеговина с 6:1, 6:4, 6:1.

Във втория кръг Джокович, който преди година стигна до четвъртия кръг на състезанието, ще спори с Кайл Едмънт от Великобритания.

Британецът победи първия кръг с 2:6, 7:5, 7:5, 6:0 Александър Бублик от Казахстан.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)