BG EN

Нови две "бомби" в столични училища

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Нови две "бомби" в столични училища

5818
на 24.01.2013
Нови две бомби в столични училища
Автор:   Явор Белчев
Сигнал за бомба е получен в две столични училища. Това съобщиха от пресцентъра на СДВР. В 13,36 ч е получен сигнал за поставена бомба в 134-то СОУ, което се намира на ул. „Пиротска”, а в 15,50 ч е постъпил сигнал за бомба 14-о СОУ в кв. „Банишора”. В 134-то училище проверката е приключила и не е намерено взривно устройство, но учениците няма да учат до края на деня по решение на директора. В 14-о училище в момента тече проверка.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК