ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нова вълна от обвинителни актове срещу ръководителите на ФИФА са много вероятни”, разкри главният прокурор на САЩ Лорета Линч.
препоръчано
Тя заяви това по време на посещението си в Швейцария, където продължава съвместното разследване на злоупотребите в световната централа. Припомняме, че преди четири месеца 14 служители на ФИФА бяха обвинени в корупционни схеми.
„Нашето разследване продължава, като мога да заявя, че то става все по-мащабно. Базирайки се на новите доказателства, очакваме повдигане на допълнителни обвинения срещу физически и юридически лица. Благодарна съм за огромното съдействие, което получаваме от всички страни в събирането на важните доказателства”, уточни Линч.
свързани новини
Изпълкомът на ФИФА прие положително предложените реформи
3785
на 10.09.2015
Лудогорец вади скрит коз срещу Славия
8759
преди 4 часа
Левски защити Асен Митков от атаките в социалната мрежа
8457
преди 5 часа
ГРАНДИОЗНА СЕЛЕКЦИЯ: ЦСКА взима звездно трио
16803
преди 5 часа


