BG EN

НОВИ РАЗКРИТИЯ! Подпаленият магазин в "Лозенец" е за бутикови дрехи от Италия! Работната версия е за умишлен палеж със запалителна течност

Инциденти

НОВИ РАЗКРИТИЯ! Подпаленият магазин в "Лозенец" е за бутикови дрехи от Италия! Работната версия е за умишлен палеж със запалителна течност

16209
на 26.04.2017
НОВИ РАЗКРИТИЯ! Подпаленият магазин в Лозенец е за бутикови дрехи от Италия! Работната версия е за умишлен палеж със запалителна течност
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Магазинът, който тази нощ горя в столичния квартал "Лозенец",е  бил за бутикови дрехи. Нападението е станало около полунощ, заявиха пред Нова живеещи в кооперацията на бул. "Арсеналски", където се намира магазинът.

препоръчано

Твърди се, че пламъците са предизвикани умишлено от хвърлена бутилка със запалителна течност. Пожарът е унищожил целия търговски обект. Изгорели са скъпи бутикови стоки и цялото обзавеждане. Видимо сградата няма конструктивни проблеми вследствие на огъня.

Магазинът е на компания, вносител на скъпа марка облекло от Италия. Предстои полицията да разследва причината за пожара и да установи дали действително става дума за умишлен палеж.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК