ГОРЕЩО
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
Крими
Нови разкрития! Простреляният сириец в центъра на София държал сергия в "Илиянци"
18083
на 19.09.2016
Задържаните нападатели са българи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Простреляният сириец, ранен след екшън в центъра на София, държи сергия в столичния базар "Илиянци", съобщава БНР. Както ПИК съобщи, стрелбата се разрази в близост до голям търговски комплекс на булевард "Александър Стамболийски".
препоръчано
Задържани са мъжете, които са го простреляли, двама или трима души българи, това съобщиха също от СДВР.
Вероятната причина за скандала между сириеца и българите са неуредени финансови взаимоотношения, а към момента случаят продължава да се изяснява.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Сириец е ранен при стрелбата в центъра на София
22330
на 19.09.2016
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Двама са арестувани за стрелбата до мола в София!
17961
на 19.09.2016
ИЗВЪНРЕДНО! Стрелба посред бял ден в София! Има ранен при екшъна в "Зона Б-5"
26897
на 19.09.2016


