ГОРЕЩО
Задава се кралска сватба: Внукът на Царя се сгоди за лекарка (СНИМКИ)
ЕК изплати близо 900 млн. евро на България по Плана за възстановяване
Има заподозрени за убийството на Владо Загатото
ЕКШЪН В НС! ПБ и ДБ се сръчкаха заради президентските избори (ВИДЕО)
Безплатни прегледи за пациенти с аритмии в Центъра по електрофизиология и кардиостимулация на „Софиямед“ през август
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
НОВИ РАЗКРИТИЯ! Самоубиецът с куршум в главата е военен! Прострелял се е със законен "Макаров"
41375
на 29.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
36-годишният мъж, който се простреля в жилището си в ж.к „Тракия“ в Пловдив, е бил военен. Сигналът е получен към 8:00 тази сутрин, за което ПИК съобщи по-рано днес. Най-вероятно се касае за опит за самоубийство. Мъжът е откаран в болница.
препоръчано
Младият мъж се е гръмнал със законно притежаван "Макаров". Мъжът е живеел на семейни начала с жена, от която има 12-годишна дъщеря. Отношенията между двамата били влошени от отдавна и дребно камъче преобърнало колата.
След като партньорката на военния заявила, че ще го изгони от общото жилище, за което той плащал кредит, се гръмнал в слепоочието.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!
свързани новини
След скандал с жена! 36-годишен мъж се гръмна в Пловдив
17295
на 29.05.2017
БНБ пуска в обращение сребърна колекционерска монета „Преображенски манастир
2984
преди 53 минути
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Камион и трамвай се помляха в София
9323
преди 2 часа


