BG EN

Новите декларации задръстиха КПП-тата в Пловдив

Региони

Новите декларации задръстиха КПП-тата в Пловдив

8995
на 26.03.2020
Новите декларации задръстиха КПП-тата в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шофьори чакат четвърт час повече на КПП заради новите декларации. Това заяви шефът на полицията Йордан Рогачев. От вчера в 17 часа до днес в 10:30 през входовете и изходите на града са преминали 40 000 автомобила. 

препоръчано

Част от шофьорите смятат, че мерките са прекалени и затрудняват придвижването им до работното място, съобщава "Марица". 

На полицаите, който работят на терен е осигурена химическа тоалетна, топли напитки и дезинфектанти.

Припомняме, че кметът на Пловдив Здравко Димитров, зам.-кметът Тодор Чонов и директорът на полицията ст. комисар Йордан Рогачев посетиха най-натоварените контролно-пропускателни пунктове на входно-изходните артерии на града. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК