ГОРЕЩО
СКАНДАЛ! МВР събира данните на членовете на секционните избирателни комисии (ДОКУМЕНТИ)
ТЕЗИ ЧЕТИРИМА ЕВРОДЕПУТАТИ опитаха да спънат ЕС в борбата с нелегалната миграция
Fibank подкрепя кампанията „Сканирай лапата“ в защита на животните
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
Георги Марков РАЗБИВАЩО пред ПИК: Партизаните на Сорос в България изтрещяха. Ген. Атанасов е станал Кокорчо на квадрат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Седмият кръг от преговорите за мир в Сирия под егидата на ООН ще започне на 10 юли в Женева, съобщи специалният пратеник на ООН за Сирия Стафан де Мистура.
Очаква се делегациите да пристигнат на 9 юли и поредният кръг да започне на 10-ти, се уточнява в комюнике на Мистура, който обявява и свикването на още два кръга - през август и септември.
препоръчано
За шест години войната в Сирия причини смъртта на повече от 320 000 души, изгони повече от половината сирийци от техните домове и унищожи икономиката и инфраструктурата на страната.
свързани новини
Белгия удължава срока на въздушната си мисия в Ирак и в Сирия
8789
на 17.06.2017


