BG EN

Новият президент на Байерн се отказва от Надзорния съвет на клуба

Световен футбол

Новият президент на Байерн се отказва от Надзорния съвет на клуба

2049
на 17.03.2014
Новият президент на Байерн се отказва от Надзорния съвет на клуба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Номинираният за президент на Байерн (Мюнхен) Карл Хопфнер няма да бъде и председател на Надзорния съвет на клуба на мястото на осъдения на 3,5 години затвор за укриване на данъци Ули Хьонес, съобщи ДПА.

препоръчано

Франц Бекенбауер и Хьонес водеха съвместно баварския гранд и Надзорния съвет, но след присъдата на Ули той напусна заеманите от него постове в управата на отбора.

Хопфнер, който досега беше вицепрезидент, е номиниран за клубен шеф и извънредно Общо събрание на Байерн, което ще се състои на 2 май, се очаква да одобри предложението. На този етап председател на Надзорния съвет ще бъде президентът на "Адидас" Херберт Хайнер.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
И ТОЗИ ПРЕВЪРТЯ! Кокорчо налетя на журналистка - пробва да й издърпа микрофона (ВИДЕО) И ТОЗИ ПРЕВЪРТЯ! Кокорчо налетя на журналистка - пробва да й издърпа микрофона (ВИДЕО)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК