ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ЧАС ПИК
Новият президент на Македония обеща страната му да стане членка на ЕС и НАТО
3880
на 28.04.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На тези избори спечели демокрацията ,спечелиха гражданите, спечели Македония. Това заяви на пресконференция в Скопие кандидатът за президент от ВМРО-ДПМН Георге Иванов, който спечели втори президентски мандат, съобщи "Фокус".
препоръчано
Имахме мирни, честни и демократични избори, такива каквито са присъщи за европейска Македония. Приветствам гражданите, че гласуваха и поздравявам опонента Стево Пендаровски, заяви Иванов. Той благодари и на диаспората за подкрепата. Той посочи, че през следващите години те трябва да превърнат Македония в развита страна, членка на ЕС и НАТО, в която младите хора ще получават качествено образование.


