BG EN

Новият „Нисан” X-Trail върви с дрон

Технологии

Новият „Нисан” X-Trail върви с дрон

27606
на 06.04.2017
Новият „Нисан” X-Trail върви с дрон
Автор:   ПИК

Апаратът ще се управлява с приложение от операционни системи Андроид и IOS

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В новата комплектация на джипа на „Нисан” X-Trail вече се има и дрон, съобщава „Дейли мотор”. Дронът се казва  Bebor 2 и тежи половин килограм. С него могат да се правят снимки и видеозаписи по време на движение на автомобила, които да се съхраняват в паметта на системата.

препоръчано

Батериите му осигуряват непрекъсната работа в продължение на 25 минути. В комплекта са още необходимото допълинтелно оборудване и фирмена раница за пренасянето му.

Джипът е с дизелов двигател с обем 1.6 литра и мощност 130 к.с.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК