BG EN

Ново 20! Няма доказателства, че шофьорът на линейката е обрал починал пациент

Животът днес

Ново 20! Няма доказателства, че шофьорът на линейката е обрал починал пациент

8185
на 28.11.2016
Ново 20! Няма доказателства, че шофьорът на линейката е обрал починал пациент
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма категорични доказателства, че шофьорът на линейката е обрал починал пациент. Той е бил арестуван и освободен след 24 часа.

препоръчано

По случая има досъдебно производство за кражба на 300 лева от починалия мъж. То обаче се води срещу неизвестен извършител. Обвиняваният служител на Спешна помощ ще бъде незабавно уволнен, ако се докаже вината му. Днес той отказа да разкаже своята версия.

В събота следобед 42-годишен мъж пристига в столицата с международен автобус. Влиза в обменно бюро на Централната автогара и обменя 150 евро. Споделя на служителката, че не се чувства добре. Секунди по-късно се свлича на земята и издъхва.

Лекарите от Спешна помощ констатират смъртта на мъжа и си тръгват. Няколко часа по-късно полицията арестува водача на линейката по подозрение, че е присвоил пари от починалия. Полицията намерила в джоба на мъжа 20 лева, а хората от обменното бюро твърдели, че липсват още 300, които са му обменили.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК