ГОРЕЩО
ЕЙ СЕГА СТАНА ГОРЕЩО: Гринго, бившият на Софи Маринова, влиза в политиката?
Психолог за ЖЕСТОКОТО УБИЙСТВО в Пловдив: За насилниците Кузев не е бил човек, а цел
След убийството в Пловдив: Радев обсъди с институциите промени за превенция на детската престъпност
Калфин: Не е изненадващо, че дрон падна в България - докато има война до нас, ще бъде така
НОВА ИДИОТИЯ В ПЛОВДИВ! Мъж стреля с арбалет по минувачи от тераса
Футбол
НОВО 20: Няма напредък в преговорите между Юнайтед груп и Левски, сините удрят на камък и в разговорите с Божков
8692
на 14.10.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма напредък в преговорите за придобиването на Левски от страна на групировката Sport Republic, дъщерна на Юнайтед груп и собственост на сръбския милиардер Драган Шолак, съобщава "Котаспорт", базирайки се на свои източници.
препоръчано
Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков не е имал тази седмица среща с представителите на Юнайтед груп.
На този етап няма напредък в разговорите между Юнайтед груп и Васил Божков за дълговете към него. Двете страни все още не са постигнали договорка.
свързани новини
Венци Стефанов с люти закани към феновете на Левски
11429
на 15.10.2022
Все пак се очаква до края на календарната година да има някакво развитие в преговорите, тъй като Юнайтед груп не крие своя интерес към придобиването на Левски.
Разкриване на реновирания стадион на ЦСКА носи VIP награди
15099
преди 6 часа
ШУМ НА ПАРИ: Лудогорец продава звездата си във Франция за милиони
8834
преди 6 часа
ЦСКА връща обратно защитник на Ботев Враца
7175
преди 10 часа
В ЦСКА 1948 мечтаят за подвиг срещу Панатинайкос
6851
преди 12 часа


