ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутатът от БСП Красимир Янков все по-често посещавал зала за тренировки по бойни изкуства. Причината обаче била, че наскоро записал двамата си синове на таекуондо и ги придружавал на някои от тренировките, за да ги наблюдава как се справят на тепиха. Бесепарят много държал децата му да спортуват, но ги оставил сами да се насочат към дисциплина, която им харесва.
Държал обаче преди всичко на оценките в училище, а за всяка шестица ги възнаграждавал с пътуване. Сред последните дестинации на семейство Янкови са Рилският манастир, паметникът на връх Шипка и Фестивалът на розата в Казанлък.
препоръчано
КУЛТУРА! Депутатът Краси Янков мръзне в театъра
13521
на 29.01.2018


