ГОРЕЩО
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
ЧАС ПИК
Ново кърваво зверство потресе България! Побеснели изверги с качулки клаха беззащитна жена!
429820
на 08.01.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама с качулки биха и нарязаха бедрото на жена. Маскираните причакали жертвата си Д.В., на 34 години, пресрещнали я и я нападнали. След като я пребили, й нанесли порезна рана в областта на бедрото и избягали в неизвестна посока, предава "Струма"
препоръчано
Зверството се разиграло в понеделник вечер на улица "Училищна" в Радомир, но бе оповестено едва днес.
Пострадалата жена е прегледана в „Пирогов”. Оказана й е медицинска помощ, а след това е освободена.
До момента все още не са известни мотивите за нападението, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Проверяват се всички възможни версии, като водещата е ревност.
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
204472
преди 2 часа


