ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ново трудно полувреме за ЦСКА при Еди Йорданеску. "Червените" не можаха да поведат на Черно море след 45 минути игра на "Армията".
препоръчано
Най-сериозният пропуск до почивката бе дело на Станислав Манолев, който можеше да открие за "армейците".
Интересно е дали ЦСКА София ще се активизира през второто полувреме, или Георги Иванов - Гозно и "моряците" ще спрат победния ход на ЦСКА на "Българска армия", от началото на шампионата.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Ще играе ли ЦСКА в Европа? Важна новина за "червените"
36030
на 18.09.2016
Титулярите на ЦСКА и Черно море! "Червените" с изключително интересен състав
22707
на 18.09.2016
Огромна цел в ЦСКА!
19537
на 17.09.2016
Черно море стряска ЦСКА със сериозен трансфер?
17014
на 12.09.2016


