ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новоизлюпената младоженка Мара Отварачката ще ходи на меден месец с възлюбения си Християн Гущеров в Сен Тропе. Самата певица твърди, че има хубави спомени от това място, и затова искала именно там да консумира брака си.
препоръчано
Приятелките на Мария останаха изненадани от избора й на дестинация. Това е мястото, което тя редовно посещаваше с бившия си мъж Димитър Андонов. Нещо повече - Сен Тропе стана причина и за нейния развод, пише столичен ежедневник.
През 2012 г. Мария отпраши за курорта на Френската ривиера, за да снима нов клип. Мария се засякла с вратаря Николай Михайлов. Отварачката птрече любовна авантюра с футболиста, но мъжът й не повярва на нейните думи.
ГАВРА: Емрах поругал паметник в Созопол с Поршето си (СНИМКА)
104964
на 07.07.2026
"Керана и Космонавтите" ще подгряват концерта на LP
21402
на 26.06.2026
Почина Детето-чудо на попфолка
169022
на 12.06.2026
СКАНДАЛ: Фолкпевицата Юнона се сдърпа с бакшиш
34021
на 15.05.2026


