ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Защитаващият титлата си Новак Джокович продължава с усилените занимания преди старта на Уимбълдън. В събота, 27 юни, сърбинът проведе поредната си тренировка на кортовете в Лондон.
препоръчано
Новак Джокович се подготвя за първия си двубой, в който ще се изправи срещу Филип Колшрайбер.
Ноле е поставен под номер 1 на турнира от Големия шлем. В понеделник, 29 юни, той ще се изправи на централния корт в първия кръг срещу своя съперник от Германия. Джокович може да срещне Лейтън Хюит във втория кръг, а след това евентуално Бърнард Томич.
Спортал
На Уимбълдън: Григор е 11-ти, Джокович - първи
4367
на 24.06.2015


