ГОРЕЩО
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
Външният министър Велислава Петрова проговори за ГОЛОТО СИ РАМО на срещата с Хакан Фидан
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Фъргюсън призна превъзходството на „канарчетата”
Норич нанесе трета загуба за сезона на лидера в английското първенство Манчестър Юнайтед, като го надигра с 1:0 и така го свали от върха в класирането. "Канарчетата" играха добре тактически и взеха трети скалп на отбор от челото на таблицата от началото на сезона след победите над Тотнъм и Арсенал. Халфът Антъни Пилкингтън отбеляза единственото попадение в мача лед час игра на "Кероу Роуд". 24-годишният Пикингтън като юноша е играл един сезон в Юнайтед. "Огорчени сме от загубата, но трябва да отдадем заслуженото на футболистите на Норич, които се бориха и сражаваха за всяка точпка. Също така вратарят им Джон Руди проведе великолепен мач, затова сме разстроени. В момента с гола имаше чудесно подаване и отличен удар, затова нашият вратар Андерс Линдегаард нямаше какво да направи. Ние имахме много моменти, но днес просто не беше нашия ден", каза мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън. Неговият тим с 27 точки заема втора позиция, като изостава с една точка от градския конкурент Манчестър Сити.препоръчано


