BG EN

"Нормандската четворка" постигна общо становище по украинската криза

ЧАС ПИК

"Нормандската четворка" постигна общо становище по украинската криза

4387
на 22.01.2015
Нормандската четворка постигна общо становище по украинската криза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Завършиха преговорите на ниво външни министри на страните от „нормандската четворка” (Русия, Украйна, Германия и Франция) в Берлин, предаде ТАСС, пише "Фокус".

препоръчано

Срещата, която продължи три часа, се проведе във вила „Борзиг”, стопанисвана от немското министерство на външните работи и беше посветена на ситуацията в Източна Украйна.
Източник от германската делегация съобщи, че на преговорите е постигнат прогрес. Министрите са съгласували съвместно изявление, чието съдържание все още не е оповестено.

Очаква се скоро външният министър на Германия Франк-Валтер Щайнмайер да даде пресконференция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК