ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парижката катедрала "Нотр Дам", която беше опустошена от пожар преди две години, ще отвори отново през 2024 г. Това обеща френската министърка на културата Розлин Башло.
препоръчано
Тя подчерта, че обществената инициатива за набиране на средства за възстановяването на храма е била изключително успешна. До момента са събрани около 833 милиона евро.
Президентът Еманюел Макрон и Розлин Башло ще посетят днес катедралата - точно две години след пожара на 15 април 2019 г., който й нанесе големи поражения, предава Нова телевизия.
Секат вековни дъбове за реставрацията на "Нотр Дам" в Париж
9219
на 15.04.2021


