ПАОК и Кирил Десподов приключиха с Европа

9461
на 19.04.2024

Българският национал Кирил Десподов и клубният му тим ПАОК приключиха тазгодишното си участие в Европа. Гръцкият тим допусна второ поражение от белгийския Брюж, този път с 0:2, и с общ резултат 0:3 отпадна от четвъртфиналите на Лига на конференциите.

Десподов започна срещата като титуляр и бе заменен в 71 минута на срещата в Солун. Българският нападател бе замесен в интересна ситуация малко преди да бъде заменен. Той бе съборен в наказателното поле на гостите, а първоначално главният рефер посочи бялата точка.

След преразглеждане на ситуацията с ВАР обаче, дузпата бе отменена заради засада преди нарушението.

Гостите от ФК Брюж поведоха с два гола през първото полувреме. Испанецът Феран Жутгла реализира и двата гола в 33 и 45 минута. Той реализира за 1:0, пращайки топката в долния ляв ъгъл на вратата на домакините, а в самия край на първото полувреме отбеляза отново. ФК Брюж ще се изправи срещу италианския Фиорентина на полуфиналите в надпреварата.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)